Wysokie zwycięstwo w Jastrzębiu

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   27 listopada 2021 17:16

Re-Plast Unia Oświęcim wygrała na wyjeździe z JKH GKS Jastrzębie 5:1.

W 8. minucie W. Streltsov  wszedł  w tercję obronną rywala, wymanewrował kilku rywali i znalazł  sposób na bramkarza. W 11. minucie Dziubiński skutecznie dobił uderzenie A. Streltsova.

W 27. minucie gospodarze grali w przewadze, ale bramkę zdobyli przyjezdni. Po dobrym zagraniu Glenna Dziubiński wjechał w tercję obronną przeciwnika i oddał precyzyjne uderzenie z nadgarstka z prawego  bulika na przeciwległy róg.

W 28. minucie Górny uderzył bardzo dobrze ze strefy na wprost bramki. W 30. minucie Unia grała w przewadze. Sprzed lewego bulika skutecznie uderzył Da Costa. W 38. minucie obrońca JKH GKS zagrał na kija do Carlssona, a ten zdobył gola ma 1:5.