Wyróżnieni podczas MPA 17 – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Hokej  |   24 kwietnia 2018

Podczas Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji I wyróżnienia otrzymali hokeiści każdej drużyny. Poublikujemy ich nazwiska.

19 kwietnia

8:00 AKH UNIA OŚWIĘCIM (Robert Sporysz) 3:0 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II (Bogdan Cybulski)
9:15 PODHALE NOWY TARG (Grzegorz Pajerski) 2:6 CRACOWIA AMATORZY (Eryk Derkowski)
10:30 PIONIER TYCHY (Sebastian Kopeć) 3:1 WOLVES TYCHY (Mariusz Ochmanek)
11:45 GÓRALE NOWY TARG (Rafał Gąsior) 2:6WOJOWNICY OŚWIĘCIM (Mateusz Zalewski)
13:00 VIKINGS OŚWIĘCIM (Bartłomiej Szpakowski) 4:1 HUSARIA BIAŁYSTOK (Adam Wojciula)
14:15 GOLDWELL GDAŃSK (Grzegorz Cytawa) 1:1 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (Janusz Chruściel)
15:30 MAD DOGS SOPOT (Jacek Tyczyński) 2:0 TYCHY KNIGHTS (Michał Wysocki)
16:45 POLONIA BYTOM (Michał Kamuda) 4:3 GKH GDYNIA (Mateusz Barański)
18:15 CRACOVIA AMATORZY (Eryk Derkowski) 5:4ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 (Sebastian Czechowicz)
19:30 AKH UNIA OŚWIECIM (Damian Tyrybon) 3:0 PODHALE NOWY TARG (Dawid Hreśka)
20:45 WOLVES TYCHY (Abram Lesław) 5:0 WOJOWNICY OŚWIĘCIM (Rafał Smrek)
22:00 PIONIER TYCHY (Witold Wójcik) 1:1 GÓRALE NOWY TARG (Ireneusz Hędrzak)

20 kwietnia

8:00 HUSARIA BIAŁYSTOK (Marek Stankiewicz) 2:3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (Krzysztof Dziwosz)
9:15 VIKINGS OŚWIĘCIM (Maciej Mazur)
2:5 GOLDWELL GDAŃSK (Kamil Oppeln-Bronikowski)
10:30 TYCHY KNIGHTS (Łukasz Sidrof) 0:2 GKH GDYNIA (Maciej Nowopolski)
11:45 POLONIA BYTOM (Mariusz Tymczyszyn) 1:2 MAD DOGS SOPOT (Michał Okuniewski)
13:00 PODHALE NOWY TAG (Robert Korczak) 8:3 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2 (Piotr Madeksza)
14:15 CRACOVIA AMATORZY (Sebastian Kozendra) 1:1 AKH UNIA OŚWIĘCIM (Bartłomiej Knapik)
15:30 WOLVES TYCHY (Michał Stopa) 2:0 GÓRALE NOWY TARG (Patryk Sztur)
16:45 WOJOWNICY OŚWIĘCIM (Piotr Czarny) 4:1PIONIER TYCHY (Paweł Kwieciński)
18:00 GOLDWELL GDAŃSK (Tomasz Rytlewski) 4:0 HUSARIA BIAŁYSTOK (Mateusz Jasiński)
19:30 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC (Jakub Fusiński) 2:2 VIKINGS OŚWIĘCIM (Wojciech Jarnot)
20:45 POLONIA BYTOM (Radosław Sikora) 2:0 TYCHY KNIGHTS (Michał Hołojda)
22:00 GKH GDYNIA (Radosław Waszkiewicz) 0:2 MAD DOGS SOPOT (Michał Kłosiński)

21 kwietnia

9:00 AKH Unia Oświęcim (Damian Tyrybon) 4:1 Zagłębie Sosnowiec I (Janusz Chruściel)
10:30 Mag Dogs Sopot (Jakub Kanka) 1:10 Wojownicy Oświęcim (Łukasz Adamus)
12:00 Goldwell Gdańsk (Kamil Oppeln-Bronikowski) 4:8 Cracovia Amatorzy (Stefan Lepucki)
13:30 Wolves Tychy (Mariusz Ochmanek) 3:4d. Polonia Bytom (Sebastian Ćwienczek)
15:00 – MECZE O UTRZYMANIE Zagłębie Sosnowiec II (Jacek Strejczyk) 0:3 Husaria Białystok (Jasiński Mateusz)
16:15 – MECZE O UTRZYMANIE Górale Nowy Targ (Rafał Gąsior) 0:2 Tychy Knights (Jacek Bochyński)
18:00 – PÓŁFINAŁ AKH Unia Oświęcim (Mirosław Wawrzyczek) 0:3Wojownicy Oświęcim (Grzegorz Rzemiński)
20:00 – PÓŁFINAŁ Cracovia Amatorzy (Marek Korzeniowski) 1:7Polonia Bytom (Marcin Tkacz)

22 kwietnia – finały

10:00 AKH Unia Oświęcim (Bartłomiej Knapik) 3:0 Cracovia Amatorzy (Paweł Długosz)
12:00 Wojownicy Oświęcim (Mateusz Zalewski) 1:3 Polonia Bytom (Dariusz Leś)

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa