Wczoraj bez niespodzianki. dziś drugi mecz

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   22 lutego 2017 10:36

Unia przegrała w pierwszym meczu pierwszej rundy play – off z Comarchem Cracovią 2:5. Dziś o 20.15 drugie spotkanie. Transmisja w TVP Sport.
W 9. minucie na prowadzenie wyszli goście. Krążek w siatce umieścił Piotrowicz. Później jednak cztery bramki zdobyli gospodarze. Na listę strzelców wpisali się Kapica (15. minuta), Sýkora (22. minuta, w przewadze), Lukáš Zib (24. minuta, w podwójnej przewadze) i Dziubiński (38. minuta, w osłabieniu).

W 43. minucie gola prawdopodobnie zdobył Wojtarowicz. Arbitrzy gola nie uznali i nie zgodzili się na sprawdzenie zapisu video. W 50. minucie gola na 4:2 zdobył Bezuška (w podwójnej przewadze). Ten gol nic już jednak nie zmienił. W 56. minucie wynik spotkania ustalił Kapica.

Mecz dzisiejszy odbędzie się w Krakowie, a  transmitować go  będzie stacja TVP Sport. Początek o 20.15. Kolejne dwie gry odbędą się w Oświęcimiu. Podczas spotkania sobotniego organizatorzy przeprowadzą akcję Teddy Bear Toss. Nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia tego meczu. Ze względy na Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti, zawodnicy rozpoczną grę o 19. Na ten mecz będzie można wygrać bilety w naszym portalu, który jest patronem medialnym KS Unia Oświęcim. W niedzielę sędzia nakaże zawodnikom rozpocząć grę o godz. 18. Jeśli Comarch Cracovia wygra cztery mecze z rzędu, to rywalizacja zakończy się w niedzielę. Jeśli będzie inaczej, to gra będzie toczyć się dalej i przeniesie z powrotem do Krakowa.