Unia zagra z Orlikiem Opole

Redakcja FO  |   Hokej  |   22 listopada 2018 15:19

Po wtorkowym, wygranym meczu z Orlikiem Opole 2:8 w piątek Unia Oświęcim zagra ponownie z opolanami. To pierwszy mecz trzeciej rundy sezonu zasadniczego PHL

“Unia wygrała ostatnio cztery mecze z rzędu i miejmy nadzieję, że podtrzyma tą zwyżkową formę i będzie pięła się w tabeli. Obecnie zajmuje siódmą pozycję, tracąc do szóstej Cracovii cztery punkty, natomiast Andrej Temar awansował o jedną pozycję i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników Polskiej Hokej Ligi” – mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

W trzeciej rundzie nie zobaczymy drużyny Kadry PZHL U23

We wtorkowym meczu młodzieżowcy pod wodzą Grzegorza Klicha dopiero w dogrywce zostali pokonani przez drużynę JKH Jastrzębie, a w bramce kadry doskonale spisał się drugi bramkarz Unii Oświęcim Sebastian Lipiński, który została zawodnikiem meczu.

“Zacznijmy weekend na sportowo i kibicujmy biało-niebieskim. Początek piątkowego meczu godzinie 18. Kasy czynne na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Spotkanie poprowadzi sędzia Patryk Pyrskała, a pomagać na liniach będą mu Piotr Matlakiewicz i Marcin Młynarski” – zaprasza Paweł Kram.

Zapraszamy na kolejny mecz z udziałem hokeistów Unii Oświęcim.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa