Unia z Kasperlikiem, ale bez Szewczyka w kolejnych meczach

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   25 stycznia 2017 21:49

Maciej Szewczyk nie jest już zawodnikiem KS Unia. Klub z Oświęcimia pozyskał natomiast Ondřej Kasperlik. Tą drugą wiadomość podajemy za portalem Hokej Net.
Umowę z Szewczykiem rozwiązano za porozumieniem stron. 27 – latek w tym sezonie  nie grywał zbyt często w barwach Unii. W dotychczasowych meczach zdobył trzy bramki i sześć razy asystował. Zawodnik jest wychowankiem Unii. Oprócz gry w oświęcimskim klubie występował również w HC Slezan Opava, SMS Sosnowiec, Naprzodzie Janów, KTH Krynica, Zagłębiu Sosnowiec i w GKS Katowice.

Jak podaje portal Hokej Net zawodnikiem Unii został Ondřej Kasperlik. Hokeista ma 21 lat. To młodszy brat Martina, który gra już w zespole z Oświęcimia. Wcześniej nowy nabytek Unii związany był z SK Karvina  i HC Havirov. W poprzednim sezonie w 35 meczach zdobył sześć bramek i zaliczył osiem asyst.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa