Reklama
22 czerwca 2026, poniedziałek
Unia uległa liderowi - FILM
- Redakcja eFO
- Hokej
- 7 grudnia 2018
- 21:53
Reklama
KS Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z Tauronem KH GKS Katowice 2:4. Dla śląskiej drużyny było to już 21. zwycięstwo z rzędu.
https://www.youtube.com/watch?v=qRYa2nB3vMA&feature=youtu.be