Unia straciła punkty, a zyskała Maciejewskiego

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   30 stycznia 2018

Unia przegrała w Katowicach z Tauronem KH GKS 3:7. Nowym zawodnikiem oświęcimskiego klubu będzie Dawid Maciejewski. Zanim Unia przystąpiła do meczu na Śląsku dowiedzieliśmy się, że przejdzie do niej Dawid Maciejewski. Poprzednim pracodawcom zawodnika był bezpośredni rywal biało – niebieskich w walce o szóstkę – MH Automatyka Gdańsk. Wcześniej obrońca grał również w Comarchu Cracovii Kraków, Polonii Bytom, Ciarko PBS Bank Sanok,  Z tą drużyną Unia zagra w czwartek na stadionie przy ulicy Chemików.

Unia nie poradziła sobie z wyżej notowanym zespołem z Katowic. Dla gospodarzy gole strzelali Grof, Themar (dwie), Malasiński, Devečka, Wronka, Rohtla. Autorami bramek dla biało – niebieskich byli Malicki, M. Kasperlik i Rufer.

We wtorkowej kolejce PGE Orlik Opole wygrał 2:1 po dogrywce z Comarchem Cracovią i zbliżył się do Unii na dwa punkty. Gdańszczanie przegrali 1:4 z JKH GKS Jastrzębie.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa