Unia straciła pozycję lidera – FILM

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   27 stycznia 2022 01:39

Re-Plast Unia Oświęcim przegrała na wyjeździe   Comarchem Cracovią i straciła pozycje lidera na rzecz GKS Katowice.

Nad trzecim zespołem w tabeli ma małą przewagę

W 5. minucie Ismagilov otrzymał podanie za bramki od kolegi z drużyny i strzałem z bliska otworzył wynik spotkania. W 8. minucie gospodarze przeprowadzili szybką i składną akcję. Bodrov zagrał do Ismagilova, a ten wykazał się skutecznością.

W 26. minucie Rosjanin zdobył trzeciego gola w tym spotkaniu. Po kontrze nie miał problemu z wygraniem pojedynku jeden na jeden z Saundersem. W 39. minucie wynik na 4:0 uderzeniem z nadgarstka podwyższył Yatsenko. W 53.minucie Müller świetnym podaniem uruchomił Shirleya. Kanadyjczyk wygrał rywalizacje z rodakiem.

Potem strzelali tylko przyjezdni

W 56 minucie z prawego skrzydła uderzył Streltsov. Przed bramką kija dołożył Carlsson, czym zmylił bramkarza. W 57 minucie Orekhin pokonał bramkarza strzałem z lewego bulika.