Unia Oświęcim TV dostępna od dzisiaj – FILM

Jola Wodniak  |   Hokej  |   31 lipca 2019 19:00

Re-Plast Unia Oświęcim od dzisiaj ma swój kanał na YouTube. Kibice znajdą w nim informacje, ciekawostki, a także będą mogli przyjrzeć się pracy zespołu.


W pierwszym materiale Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport i Mariusz Sibik, prezes Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim zapraszają do oglądania kanału oraz odpowiadają na kilka najczęściej pojawiających się pytań.

„W ramach telewizyjnych audycji chcemy się z Wami spotykać raz w tygodniu” – mówi Mariusz Sibik, prezes TH Unia Oświęcim.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa