Trzech zawodników przedłużyło swoją przygodę z Re-Plastem Unią – ANKIETA

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   18 maja 2020 22:01

Sebastian Kowalówka, Patryk Malicki i Damian Piotrowicz to kolejni zawodnicy, z którymi porozumiał się zarząd Re-Plastu Unii i którzy złożyli podpisy na renegocjowanych umowach.

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Kowalówka, Malicki i Piotrowicz to wychowankowie oświęcimskiego klubu. Drugi z wymienionych zawodników gra w Unii z krótko przerwą na występy w Naprzodzie Janów od  początku swojej przygody z hokejem. Syn  wybitnego reprezentanta klubu z Małopolski Zachodniej grał w poprzednim sezonie raczej w czwartej piątce. Jak podała oficjalna strona Re-Plastu Unii zagrał w nim w 52 spotkaniach. Zdobył w nich sześć bramek i wpisał na swoje konto osiem asyst.

Pochodzący z rodziny bardzo związanej z hokejem Sebastian Kowalówka grał w poprzednim sezonie w pierwszym ataku. W 51 meczach 15 razy cieszył się ze zdobytego gola, a 22 razy brał czynny udział w akcji bramkowej.

Także Damian Piotrowicz to zawodnik, który zdecydowaną większość swojej kariery spędził w Unii. W zakończonym przedwcześnie sezonie pokazywał swojej umiejętności w 36 meczach. Zdobył w nich 15 punktów (9 plus 6).

Zarząd Re-Plastu Unii nie próżnuje. Jest w trakcie renegocjacji umów z innymi zawodnikami. Szukają też wzmocnień.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .