Spore zainteresowanie biletami na play-off. Są osiem złotych droższe – FILM

Redakcja eFO  |   Hokej  |   19 lutego 2020 11:52

Zainteresowanie biletami na pierwsze dwa mecze ćwierćfinału play-off Unii Oświecim z Lotosem PKH Gdańsk jest spore. Ruszyła otwarta sprzedaż.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników. Sprzedaliśmy już ponad 550 biletów, a zdecydowana większość kibiców kupiła wejściówki na oba spotkania” – mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Trzy bilety na kibica

Bilety można nabyć na portalu jarmarkpodhalanski.pl, a także w biurze klub w godzinach 10-17 i w czwartek w godz. 12-17. Każdy kibic będzie mógł kupić maksymalnie trzy wejściówki. Bilety z żółtą końcówką są przeznaczone na piątkowy mecz, a z czerwoną na sobotę.

„Jeśli sprzedamy pełną pulę biletów w ciągu najbliższych dni, to kasy lodowiska nie będą otwarte już przed meczem” – dodaje Paweł Kram.

 

 

Ceny biletów

Bilety na ćwierćfinał kosztują 25 złotych – normalny i 20 zł ulgowy. To osiem złotych więcej niż w zasadniczym etapie rozgrywek. Wejściówki ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży do lat 18 i emerytom powyżej 65. roku życia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .