Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Unia Oświęcim – GKS Tychy

Redakcja eFO  |   Hokej  |   12 stycznia 2019 22:14

Piątkowy mecz Unii Oświęcim był pierwszym, na który można było nabyć bilety online – bez stania w kolejce do kasy, bez czekania.

Kibice biało-niebieskich i czytelnicy wspierającego ofertę portalu Fakty Oświęcim chętnie korzystali z nowej formy zakupu biletów, a wysokość sprzedaży jaką udało się osiągnąć już na pierwszy mecz zaskoczyła nawet operatora systemu transakcyjnego JarmarkPodhalanski.pl, odpowiedzialnego za sprzedaż sprzedaż i dystrybucje biletów online.

Zakup jest bardzo prosty

Sam zakup odbywa się w kilku prostych krokach a bilet otrzymujemy pocztą elektroniczną oraz SMS. Na wejściu wystarczy okazać wydrukowany bilet lub wyświetlić kod QR biletu do którego link otrzymamy w SMS na smartfonie i już. Nie czekamy w kolejce do kasy, podchodzimy wprost do wejścia.

Kolejne spotkanie Unii Oświęcim już w najbliższy wtorek, 15 stycznia o godzi. 18 odbędzie się mecz z GKS Tychy – bilety online na to spotkanie są już w sprzedaży na JarmarkPodhalanski.pl

Zapraszamy

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .