Rób zakupy i wspieraj Unię Oświęcim

0 Marcin Cichowski  |   Hokej  |   13 listopada 2017

Klub Sportowy Unia Oświęcim przyłączył się do projektu MyGivt. Na stronie unia-oswiecim.pl można robi zakupy w ramach akcji “Wspieraj Unię Oświęcim”.

To proste

Na pasku w dolnej części strony hokeistów należy wybrać e-shop i kliknąć na jego logo lub na przycisk, aby rozpocząć zakupy.

Dalej wszystko przebiega, tak jak jesteście do tego przyzwyczajeni. Po zrobieniu zakupów w e-shopie część pieniędzy z zakupów wspomoże Unię Oświęcim.

Dla każdego e-shopu, który się przyłączył kwota wsparcia jest inna. Średnio jest to trzy procent z kwoty całkowitej zamówienia, w przypadku niektórych sklepów internetowych również dużo więcej.

“Ten pasek może zrobić wspaniałe rzeczy. Kiedy się zarejestrujesz i zainstalujesz naszego pomocnika, możesz wygrać ciekawe nagrody, których nie możesz kupić za pieniądze” – informuje klub. “Kiedy zrobisz zakupy przez ten pasek lub pomocnika, możesz finansowo wspierać Swój klub i nie płacić za zakup ani złotówkę więcej”.

Co dalej?

Z oferty na pasku należy wybrać jeden z ponad 700 włączonych w projekt e-shopów (Np.Booking.com, Pizzaportal.pl, Euro.com.pl, Mall.pl), a potem już normalnie kupować. Część z ceny zakupu dzięki temu automatycznie pójdzie na wsparcie Unii Oświęcim a użytkownik nie zapłaci nic więcej.

Szybki klik

Co zrobić, żeby robiąc zakupy nie klikać w stronę klubu? Wystarczy ściągnąć za darmo do przeglądarki  to rozszerzenie  (dostępne dla przeglądarki Chrome i Firefox), które  automatycznie przypomni Wam bezpośrednio na stronach e-shopu, że możecie wspierać klub hokejowy.

“Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie Unii Oświęcim” – mówią hokeiści.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa