Re-Plast Unia zdobyła punkt w ostatnim meczu z udziałem kibiców przed wejściem obostrzeń

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   17 października 2020 16:51

W piątek odbył się ostatni mecz Re-Plastu Unii z udziałem kibiców przed wejściem powiatu oświęcimskiego w strefę czerwoną. Po rzutach karnych wygrali liderzy.

W 19. minucie Murray wpuścił do siatki krążek uderzony przez Kalana. W 28. minucie nie dużo zabrakło do tego, by wyrównał Szczechura. Guma odbiła się od siatki. W odpowiedzi gospodarzy krążek przejął Sherbatov i zagrał do Trandina. Upadający Rosjanin upadając oddał gumę Sherbatowovi. Izraelczyk wymienił się podaniami przed bramką z Przygodzkim i przeniósł krążek nad bramkarze. Re-Plast Unia wygrywała więc 2:0.

W 50. minucie Cichy skierował krążek w okolice lewego słupka. Tam dobrze zachował się Komorski. Mistrz Polski wyrównał w 52. minucie. Z prawej strony przed bramkę podał Mroczkowski. Szczechura wyprzedził zawodnika Re-Plastu Unii i znalazł sposób na bramkarza.

Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był konkurs karnych. Te lepiej wykonywał GKS Tychy. Dla nich strzelili Cichy i Komorski. Dla Re-Plastu trafił Garshin.