Re-Plast Unia wygrała z JKH GKS – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   26 stycznia 2020 23:13

Re-Plast Unia wygrała w Oświęcimiu z JKH GKS Jastrzębie 4:1. Biało-niebiescy powiększyli przewagę w tabeli nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem.

W 5. minucie Garshin wypracował sobie pozycję strzelecką, ale po interwencji rywala wpadł na bramkarza. Raska zakończył udział w meczu i został odwieziony do szpitala.

Mecz w pierwszej tercji był szybki i twardy. W 14. minucie Malicki miał sytuacje jeden na jeden z Markiem, ale w decydującym momencie oddał niecelny strzał. W 17. minucie w tercje rywali wjechał Themar i strzelił z nadgarstka. Golkiper nie zdołał gumy złapać lub odbić. W 19. minucie po zagraniu z bocznego sektora zawodnika Re-Plastu Unii i odbiciu krążka przez Marka, w siatce umieścił go Garshin. W 20. minucie dobrej sytuacji nie wykończył Malicki. Dobitka Wanata nie zakończyła się golem.

W 22. minucie gospodarze grali w podwójnej przewadze. Stworzyli sobie dwie dogodne okazje strzeleckie. Nie wykorzystali ich. Koblar przejął krążek przed bramką i dograł do dobrze ustawionego Kowalówki. Ten z bliska dopełnił formalności. W 28. minucie po próbie Garshina i obronie Marka guma turlała się obok linii bramkowej, ale do siatki drogi znalazła.

W 29. minucie Re-Plast Unia przeprowadziła kontrę. Kalan obsłużył bardzo dobrym podaniem Koblara. Bramkarz JKH GKS wykazał się dużymi umiejętnościami przy interwencji. W 30. minucie Saunders nie dał się pokonać Jabornikowi, który dwukrotnie groźnie uderzył z niebieskiej. W 33. minucie po świetnej akcji i strzale z bekhendu Trandina, wielu kibiców widziało już gola, ale jednak Marek bardzo dobrze obronił.

W 46. minucie strzelał Wanacki. Krążek trafił do Garshina, który zbytnio się nie zastanawiając dołożył kija i zupełnie zaskoczył Marka. W 48. minucie Saunders obronił uderzenie Urbanowicza, ale najeżdżający bramkę Kostek zdobył gola na 4:1.

W 49. minucie dobry strzał Nalewajki wyłapał bramkarz z Kanady. W 50. minucie bardzo dobrą okazję strzelecką miał Meidl, lecz jego strzał z bliska okazał się niecelny. Do końca meczu wynik się nie zmienił.

Niedziela 26 stycznia Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Bramki: 1:0 Themár – Oriechin – P. Noworyta (5/4)(16.12), 2:0 Garshin – P. Noworyta – Krzemień (19.00), 3:0 Kowalówka – Koblar – Pretnar  (5/3)(21.56) 4:0 Garshin – Wanacki (45.19), 4:1 Kostek – Urbanowicz – Paś (47.16).
Składy:

KS Unia Oświęcim:
 Saunders – Zaťko, Pretnar, Koblar, Kalan, S. Kowalówka – Luža, Bezuška, Meidl, Trandin, Przygodzki – P. Noworyta, Wanacki, Garshin (2), Oriechin, Themár (2) – M. Noworyta, Malicki, Krzemień, Wanat oraz Piotrowicz. Trener: Nik Zupančič.
JKH GKS Jastrzębie: Raszka (od 4.49 Marek) – Auvinen (2), Górny, Urbanowicz, Paś (2), Wałęga – Jabornik (6), Kostek, Kasperlík, Rohtla, Yosssafov – Jass, Radzieńciak, R. Nalewajka, Jarosz, Matusik – Gimiński, Michałowski, Ł. Nalewajka, Wróbel, Virtanen. Trener: Robert Kalaber.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa