Re-Plast Unia spokojnie wygrała w Janowie

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   4 grudnia 2019 22:00

Re-Plast Unia wygrała w Janowie z Naprzodem 7:2. W piątek mecz z Zagłębiem w Oświęcimiu.

Od początku meczu gra toczyła się w tercji obronnej gospodarzy. To goście dyktowali warunki.

W 5. minucie wynik otworzył Trandin. W 10. minucie z linii niebieskiej uderzył Wanacki. Protasenja zasłonił bramkarza, więc guma wpadła do siatki. W 13. minucie Re-Plast Unia rozegrała składną akcję. Wanat zagrał ze środka na prawe skrzydło. Themar strzelił skutecznie z pierwszego krążka. W ostatniej minucie pierwszej tercji Wanat zaskoczył Niemczyka uderzeniem z lewego bulika.

W 27. minucie Koblar skierował gumę w okolicę prawego słupka. Tam przyjął go Kowalówka i próbą z bliska pokonał bramkarza. W 32. minucie z gola cieszyli się gospodarze. Lipiński obronił strzał Csitoka, ale po bierności obronił skutecznie dobił Kondrashov. W 35. minucie po strzale Saura i interwencji Niemczyka gumę przyjął Piotrowicz, wymanewrował golkipera i zdobył gola na 1:6.

W trzeciej odsłonie obie drużyny strzeliły po jednym golu. Krążek w siatce umieścili Wanacki uderzając z niebieskiej i Kondrashov.