Re-Plast Unia doszła lidera na trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   13 stycznia 2020 16:14

Re-Plast Unia wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 4:1. Jutro mecz z liderem.

Przewaga gości była widoczna od pierwszych minut. W tej części gry padła jedna bramka. Z linii niebieskiej uderzył Koblar. Jego kolega z drużyny utrudnił obronę bramkarzowi. W drugiej kibice nie obejrzeli gola.

W trzeciej przyjezdni przypieczętowali sukces trzema golami. W 45. minucie Przygodzki wjechał na lewy bulik i uderzył mocno i precyzyjnie na bramkę. W 49. minucie Meidl otrzymał gumę od Trandina i znalazł sposób na Czernika. W 50. minucie Malicki wykończył składną akcję Re-Plastu Unii. Minutę przed zakończeniem meczu krążek w siatce umieścił Tyczyński, więc było 1:4.

Jutro mecz z GKS Tychy. W wypadku zwycięstwa klub z Oświęcimia zrównałby się punktami z liderem.