Przyjdź z pluszakiem na mecz, a zapłacisz mniej

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   4 grudnia 2019 13:29

Przyjdźcie w piątek na mecz Re-Plastu Unii Oświecim i Zagłębia Sosnowiec. Weźcie ze sobą pluszaki, a w ramach akcji Teddy Bear Toss kupcie bilet ulgowy.

Zarząd klubu wraz portalem FaktyOswiecim.pl postanowił zapytać kibiców gdzie przekazać pluszaki z tegorocznej akcji. Najwięcej głosów kibice i czytelnicy oddali na pogotowie ratunkowe. Tuż za nim znalazł się dom dziecka i straż pożarna. 

„Chcemy również przekazać trochę miśków dla dzieci na Ukrainie, gdzie już niedługo ruszy konwój z paczkami z Oświęcimia organizowany przez Fundację Ludzi z Potencjałem”  – mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

Akcja zawsze cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie

Każda osoba, która przyjdzie na mecz z pluszakiem będzie miała możliwość wejścia na mecz taniej – zakupi wówczas bilet ulgowy.

„Podczas poprzedniej akcji podarowaliście 622 pluszaki. W tym roku spróbujmy pobić tamten rekord” – dodaje Paweł Kram

Zachęcamy wszystkich fanów hokeja, by w piątek wybrali się na mecz z pluszakiem – by dołączyć się do akcji Teddy Bear Toss. Bilety na ten mecz można nabyć online – za pośrednictwem portalu JarmarkPodhalanski.pl. Sprzedaż biletów online wspierają Fakty Oświęcim.

 

Zobacz również:

W Mikołajki miśki polecą na lód – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa