Reklama
26 czerwca 2026, piątek
Przegrali z reprezentacją Polski
- Paweł Obstarczyk
- Hokej
- 21 sierpnia 2021
- 17:13
Reklama
Re-Plast Unia Oświęcim przegrała w Jastorze z reprezentacją Polski 1:7. Był to kolejny sparing przed nowym sezonem ligowym.
Bramki dla zwycięzców zdobyli Urbanowicz (dwie), Górny, Pasiut, Wronka, Łyszczarczyk i Chmielewski. Jedynego gola dla zespołu z Oświęcimia strzelił Carlsson.
Reprezentacja Polski przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do Zimowych Igrzysk Olimpijskich, a Re-Plast Unia do rozgrywek ligowych.
Reprezentacja Polski – Re-Plast Unia Oświęcim 7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
Reprezentacja Polski: Murray - Kolusz (4), Ciura, Chmielewski, Dziubiński, Fraszko – Wajda, Kostek, Krężołek, Pasiut, Wronka – Bryk, Górny, Urbanowicz, Komorski, Łyszczarczyk – Wanacki, Jaśkiewicz, Michalski, Wałęga, Przygodzki. Trener: Róbert Kaláber
Re - Plast Unia Oświęcim: Saunders (od 33. R. Kowalówka) – Glenn, Bezuška. Da Costa, Carlsson, Skinnars – Łoginov (4), MacDonald (2), Phillips (2), Krzemień, Oriechin – P. Noworyta, M. Noworyta, Themár, Trandin, S. Kowalówka – Dudkiewicz, Paszek, Wanat.
https://www.facebook.com/unia.oswiecim.official/posts/530663721243278
Bramki
1:0 – Maciej Urbanowicz (08:07),
2:0 – Kamil Górny – Alan Łyszczarczyk (19:18),
3:0 – Grzegorz Pasiut – Patryk Wronka (26:52),
4:0- Maciej Urbanowicz – Kamil Górny (27:37),
5:0 – Patryk Wronka – Grzegorz Pasiut (35:26),
6:0 – Alan Łyszczarczyk (36:17),
7:0 – Aron Chmielewski – Krystian Dziubiński, Bartosz Fraszko (40:27),
7:1 – Victor Rollin Carlsson – Daniił Oriechin (44:25)