Powrót do szkoły. Hokeiści na zajęciach z uczniami – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Hokej  |   26 lutego 2018

Jeszcze przed feriami hokeiści KS Unia Oświęcim gościli w Szkole Podstawowej nr 1 w Oświęcimiu gdzie przeprowadzili zajęcia z wychowania fizycznego w jednej klasie.

W lekcji WF-u wzięli udział Jerzy Gabryś, Michal Firkt, Petr Bezuska, Jakub Saur i Jakub Krzak.
Po ostrej rozgrzewce uczestnicy podzielili się na cztery formacje i rozegrali mecz w unihokeja. Mimo mieszanych składów, dziewczynki nie odbiegały od umiejętności chłopców, a nawet to one jako pierwsze strzeliły pierwszego gola. Oświęcimscy zawodnicy pokazali też kompletny sprzęt hokeisty, który można było ubrać co sprawiło wiele śmiechu wśród najmłodszych uczestników. Najwięcej frajdy sprawiło przymierzenie kasku oraz “gigantycznych” rękawic.
Pod koniec wizyty w szkole hokeiści przekazali dla koszulkę Unii z podpisami całej drużyny oraz obdarowali dzieci smyczami i biletami na mecze z udziałem biało-niebieskich.
Czekamy na kolejne odwiedziny hokeistów w szkołach.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa