• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Pierwsza porażka biało-niebieskich

Reklama

Pierwszej porażki w trzecim meczu kontrolnym doznali hokeiści Re-Plast Unii. Po zwycięstwach nad Comarch Cracovią i Jestrabi Prostejov, oświęcimianie ulegli ekipie Torax Poruba 2011.




W drugim dniu turnieju o "Puchar RT Torax” rywalem podopiecznych Nika Zupanciča byli w Ostravar Arenie gospodarze. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla biało-niebieskich, którzy objęli prowadzenie już po 95 sekundach gry. Akcję Andrija Denyskina wykończył Peter Bezuska.
Później do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić Czesi

W pierwszej tercji strzelili dwa gole, a w drugiej dorzucili trzeciego. Re-Plast Unia złapała kontakt z rywalem dzięki trafieniu kapitana - Krystiana Dziubińskiego. Wychowanek nowotarskiego Podhala popisał się celnym uderzeniem z nadgarstka.

Poruba odzyskała dwubramkowe prowadzenie w 49 minucie. Wówczas Roberta Kowalówkę (Linus Lundin miał wolne) pokonał doskonale znany z występów w ostatnim sezonie w GKS Tychy Ondrej Sedivy.

W końcówce spotkania trener oświęcimian wycofał bramkarza, ale ten manewr nie przyniósł powodzenia. Końcowy wynik strzałem do pustej bramki ustalił Marek Tvrdoń.
Dziś rywalem Re-Plast Unii Oświęcim będzie JKH GKS Jastrzębie

To spotkanie zostanie rozegrane na jastrzębskim "Jastorze". Początek zaplanowano na godz. 16.30.

HC RT Totax Poruba 2011 - Re-Plast Unia Oświęcim 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Bramki dla Unii: Bezuska, Dziubiński.

Re-Plast Unia: R. Kowalówka - Ackered, Diukov, Olsson Trkulja, Dziubiński, Kaleinikovas - Valtola, Jakobsons, Sadłocha, Ahopelto, Karjalainen - Bezuska, M. Noworyta, Denyskin, Krzemień, S. Kowalówka - Łukawski, Wanat, Sołtys, Prusak, Dudkiewicz. Trener: Nik Zupancič