Passa GKS zatrzymana. Unia zagra o lidera

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   4 grudnia 2021 10:47

Re-Plast Unia wygrała w Tychach 4:1 i przerwał passę zwycięstw GKS z rzędu. W niedzielę zespół z Oświęcimia stanie przed szansą awansu na pozycje lidera

W 15. minucie przyjezdni wygrali wznowienie. Efektywny i efektowny strzał oddał  Stasenko. W 17. minucie W. Streltsov zagrał zza bramki. Dużym sprytem wykazał się A. Streltsov. W 18. minucie było 0:3. Za prawego bulika bardzo dobry strzał po ziemi na lewy róg bramki zaprezentował Orlov.

W 24. minucie Mroczkowski zagrał do Szczechury, który znalazł sposób na bramkarza. Po tej bramce na lód poleciały maskotki w ramach akcji Teddy Bear Toss. W końcówce krążek w pustej bramce umieścił Trandin.

W niedzielę Re-Plast Unia podejmie u siebie GKS Katowice, do którego traci dwa punkty. Biało-niebiescy mają więc szansę zostać liderem rozgrywek.