Nie ma powtórki z poprzedniego sezonu. Unia szósta

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   11 lutego 2018

Unia zdobyła tylko jeden punkt w Bytomiu. Wystarczył on do zapewnienia sobie szóstego miejsca.Przed niedzielną kolejką Unia miała trzy punkty przewagi nad klubem z Opola. Ewentualna porażka biało – niebieskich w regulaminowym czasie gry i zwycięstwo za trzy punkty PGE Orlika oznaczałoby zdobycie szóstego miejsca przez reprezentantów Opola. Unii do obrony lokaty wystarczył jeden punkt.

Po dwóch tercjach przyjezdni wygrywali 2:0. W 19. minucie krążek w siatce umieścił Bezuska. Autorem gola z 27.minuty O. Kasperlik. W 45. minucie bramkę kontaktową zdobył Krzemień, ale po trafieniu Malickiego w 48. minucie wydawało się, że jest już po meczu. Gospodarze nie załamali się. Wyrównali po trafieniach Turoňa i Salamona. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka. Wygrało go TMH Polonia. Biało – niebiescy osiągnęli już po 60 minutach. Jeden zdobyty punkt dał im bowiem szóste miejsce. Tym razem Unia nie dała się wyprzedzić PGE Orlik Opole.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa