Młodziki UKH Unia mistrzami Polski

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   15 kwietnia 2021 18:53

Zarząd PZHL zrezygnował z dokończenia Mistrzostw Polski Młodzików i przyznał medale już teraz. Fakty Oświęcim patronowały medialnie mistrzostwom.

Organizator musiał przerwać turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików z powodów obostrzeń związanych z Covid 19 wprowadzonych przez rząd. Nierozegrany pozostał finał i mecz o trzecie miejsce.

W finale mieli zagrać zawodnicy UKH Unia Oświęcim i UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Obie drużyny zostały uznane za mistrzów Polski. Trzecia miejsca i brązowe medale przyznano drużynom, które przegrały w półfinałach czyli MKS Sokoły Toruń i JKH GKS Jastrzębie.

Zarząd przyznał też medale w również przerwanych mistrzostwach juniorów. UKH Unia brał w nich udział, ale nie dostał się do strefy medalowej.

Złoto zdobyli juniorzy KH Polonia Bytom i Niedźwiadki z Sanoka, a brąz MMKS Podhale Nowy Targ i Sokoły z Torunia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .