Lotos PKH wygrał zasłużenie. Faul Saundersa

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   2 grudnia 2019 18:32

Lotos PKH wygrał w Gdańsku z Re-Plastem Unią Oświęcim 6:3. Jednym z ważniejszych wydarzeń w meczu był faul Clarke’a Saundersa na Josefie Vitku.

Na meczach w Gdańsku rzadko pojawiają się kibice z Oświęcimia. Tym razem na trybunach pojawiła się niewielka grupka fanów Re-Plastu Unii.

W 4. minucie Vitek uderzył z okolic linii niebieskiej. Tor lotu gumy zmienił Polodna i otworzył wynik spotkania. W 11. minucie Polodna wrzucił krążek przed bramkę. Ustawiony przy prawym słupku Vitek zdobył gola strzałem z bliska.

W 21. minucie Kalan zagrał wzdłuż bramki, a akcję wykończył uderzeniem ustawiony przy prawym słupku Kowalówka. W 27. minucie Marzec wjechał za bramkę i wycofał gumę do Danieluka. Zawodnik Lotosu PKH skierował ją na lewy róg bramki. W dalszej części drugiej tercji przeważali gospodarze. 21 sekund przed końcem tej części gry zaskakujący dla bramkarza strzał oddał Polodna, więc było 4:1.

W 41. minucie goście wygrali wznowienie przy bramce. Gola zdobył Piotrowicz. Później Saunders sfaulował bez krążka Vitka. Sędzia wykluczył go z gry. Do bramki wszedł Lipiński. Młody golkiper nie zachował się najlepiej przy strzale z lewego skrzydła po wjechaniu w tercję obronną Re-Plastu Stasiewicza. Podobnie było przy próbie Marca, która spowodowała skuteczną dobitkę Pesty w 57. minucie. bramkę na 6:3 zdobył Kalan

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa