Kto będzie nowym trenerem Unii Oświęcim? ANKIETA

Redakcja FO  |   Hokej  |   18 maja 2019 11:21

We wtorek 21 maja poznamy nazwisko nowego szkoleniowca klubu Unia Oświęcim. Jak podaje hokej.net jest czterech kandydatów.

Rozmowy trwają z czterema kandydatami. Są nimi, Andriej Sidorenko, Artur Oktiabriow, Kiriłł Dwurieczeński i Roman Stantien.

“Zdajemy sobie sprawę z tego, że kibice się niecierpliwią, dlatego we wtorek 21 maja podczas konferencji prasowej przedstawimy nowego trenera ” – powiedział Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

 

“Nie mamy nic do ukrycia i w tej chwili mamy czterech kandydatów. Decyzję podejmiemy po konsultacjach z kandydatem na dyrektora sportowego, który jest zaangażowany w wybór trenera i poszukiwanie dla nas zawodników, oczywiście na miarę naszych finansowych możliwości” – dodał Mariusz Sibik, prezes Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim.

 

Hokej.net twierdzi, że faworytem zarządu od samego początku był Andriej Sidorienko, który już dwukrotnie pracował z biało-niebieskimi i zdobył z nimi trzy złote i dwa srebrne medale.

Roman Stantien, słowacki szkoleniowiec przez cztery lata pracował w występującym w KHL, Slovanie Bratysława, był asystentem Miloša Říhy i Rostislava Čady. Samodzielnie prowadził też Duklę Trenczyn, MHK Dubnica oraz w poprzednim sezonie HK Poprad. Z „Kozicami” wywalczył awans do półfinału play-off słowackiej ekstraligi.

Dwoma pozostałymi kandydatami są Artur Oktiabriow i Kiriłł Dwurieczenski, rosyjscy trenerzy. Oktiabriow do tej pory pracował w Sarmatach Orenburg (MHL), a Dwurieczenski – w kazachskim Gorniaku Rudnyj.

 

Naszych czytelników zapraszamy do ankiety:

Kto powinien zostać trenerem Unii Oświęcim?  

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Żródło: hokej.net

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa