Konkurs dla kibiców podczas niedzielnego meczu

Redakcja FO  |   Hokej  |   29 listopada 2018 18:35

W niedzielę 2 grudnia kolejny mecz Unii Oświęcim. Rywalem biało-niebieskich będzie Zagłębie Sosnowiec. Klub ma dla kibiców niespodziankę.

Oświęcimianie pną się w tabeli, zaś Andrej Temar dokłada punkty i przoduje w klasyfikacji strzelców Polskiej Hokej Ligi.  Mecz rozpocznie się o godz. 17, a organizator, Oświęcimski Sport S.A. przygotował dla kibiców konkurs.

“W kasie lodowiska od godz. 16 będzie można nabyć okolicznościowy krążek z logo Unii w cenie 10 złotych. Kibic może zabrać go do domu lub też wziąć udział w konkursie” – mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

W tym celu należy nakleić kupon kontrolny z numerem i w drugiej przerwie meczu weźmie udział w konkursie z nagrodami.

“Na sygnał prowadzącego kibice rzucą krążki na lód i ten który zatrzyma się najbliżej środka wygrywa nagrodę niespodziankę. Druga i trzecia osoba otrzyma nagrodę pocieszenia” – dodaje Kram.

Komisja konkursowa w skład której weźmie też udział przedstawiciel publiczności zmierzy dokładnie odległości i nagrodzi zwycięzców. Liczba krążków ograniczona do 200 sztuk.

“Bawmy się i kibicujmy biało-niebieskim” – zapraszają organizatorzy.

Zobacz również:

Bilety na mecz z Zagłębiem

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa