Kolorowy performance przez starciem Unii z Podhalem – FILM

1 Redakcja FO  |   Hokej  |   9 stycznia 2019 12:15

Kolorowy performance będą mieli okazję zobaczyć kibice Unii Oświęcim w piątek 11 stycznia przez starciem z TatrySki Podhalem Nowy Targ. Publikujemy część tego mappingu.


Biało-niebiescy tracą do szóstych w tabeli Torunian sześć punktów i mają o jeden mecz mniej rozegrany. Górale Play Off mają już zagwarantowany. Obecnie z 73 punktami zajmują trzecie miejsce w tabeli PHL.

Przed meczem organizatorzy przygotowali dla kibiców mapping, czyli multimedialny pokaz światła polegający na wyświetleniu obrazu lub animacji na prawdziwym trójwymiarowym obiekcie. Podczas grudniowej premiery zawiodła nieco aparatura, dlatego mamy nadzieję, że tym razem kibice będą w pełni zadowoleni.

“Pokaz rozpocznie się tuż przed pierwszym gwizdkiem o godzinie 18. Z uwagi na duże zainteresowanie tym wydarzeniem  prosimy kibiców, by przyszli na oświęcimskie lodowisko nie co wcześniej, by mogli od samego początku uczestniczyć w multimedialnym pokazie” – zaprasza Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

Kasy lodowiska czynne od godz. 17

“Dodatkowo w przerwie meczu dla kibiców czeka niespodzianka, jakiej dawno nie było” – dodaj Paweł Kram – “Zapraszamy 11 stycznia na Halę Lodową przy ul. Chemików 4. Dopingujmy głośno i pomóżmy naszym zawodnikom w zdobyciu upragnionych trzech punktów”

Fakty Oświęcim dla swoich czytelników mają dla swoich czytelników bezpłatne bilety na to spotkanie. Więcej w zakładce Konkursy.

Część mappingu, który kibice zobaczą w piątek:

Zobacz również:

Zgarnij bilety na mecz z TatrySki Podhale

 

Zobaczyli swoją drużynę, czyli mapping w Oświęcimiu – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa