Kolejny piłkarski wynik w meczu Re-Plastu Unii z GKS

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   23 listopada 2019 11:49

Re-Plast Unia przegrała w Katowicach z GKS 1:2. Teraz czeka ją mecz u siebie z KH Podhale Nowy Targ.

Przyjezdni wygrywali po pierwszej tercji. W 19. minucie gola zdobył Koblar. W drugiej odsłonie bramek kibice nie obejrzeli. W trzeciej skuteczni byli gospodarze. Nieliczna publiczność dwa razy oklaskiwała trafienie GKS. Na listę strzelców spisali się Uski w 43. minucie i Da Costa w 46. minucie.

Re-Plast Unia jest piąta w tabeli. Traci dwa punkty do klubów z Katowic i Nowego Targu. Od obu ma jeden mecz rozegrany mniej. Biało-niebiescy mają dwa punkty przewagi nad Lotosem PKH Gdańsk.

Kolejny mecz Re-Plast Unia rozegra jutro tj. w niedziele 24 listopada o godz. 17. Jej rywalem będzie KH Podhale Nowy Targ