Kibice Unii z eLki wsparli szpital

Paweł Obstarczyk  |   Fakty,Hokej  |   3 kwietnia 2020 11:27

Cały świat walczy obecnie z epidemią Covid-19. Najaktywniejsi fani Unii Oświęcim nie chcieli pozostać w tyle i również włączyli się do tej rywalizacji.

Szpitalom na całym w świecie w tym i w oświęcimskim brakuje środków podstawowego użytku. Kibice z eLki zebrali w swoim gronie pieniądze, za które zakupili maseczki, rękawiczki, ręczniki papierowe, płyny dezynfekujące  i wodę mineralną. Wszystko po to, by służba medyczna miała w czym pracować chroniąc przed ewentualnym zakażeniem siebie i pacjentów.

Akcję zorganizowali i przeprowadzili kibice, którzy podczas sezonu czynnie kibicują hokeistom i piłkarzom Unii i tworzą oprawy na meczach. Pokazali w ten sposób kolejny raz, że nie są obojętni na potrzeby innych.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .