Kibice Re-Plastu Unii nie zostawią klubu w potrzebie – FILM

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   21 marca 2020 13:57

Kibice Re-Plastu Unii są ze swoją drużyną nie tylko podczas meczów, ale i w podczas kryzysu, który ogarnął cały nie tylko sportowy świat.

Z powodu przedwczesnego przerwania sezonu rozgrywkowego wiele klubów nie zbilansowało budżetu. Jest wśród nich Re-Plast Unia Oświęcim.

Kibice oświęcimskiego zespołu kolejny raz postanowili udowodnić, że są z biało-niebieskimi na dobre i na złe. Podczas rozgrywek tłumnie przychodzili na mecze niejednokrotnie głośno dopingując. Oglądali też licznie mecze wyjazdowe Re-Plastu Unii w internecie.

Teraz chcą wspomóc wicemistrzów Polski finansowo. Uruchomili zbiórkę w portalu zrzutka pl. Każdy może pomóc wpłacając pieniądze. Zbiórka potrwa miesiąc.

Zbiórka dostępna jest na zrzutka.pl

 

Zbiórka dostępna jest na zrzutka.pl

 

Zapraszamy do aukcji charytatywnej, w której jest do zdobycia autobiografia Mariusza Czerkawskiego

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa