Kibice pomogli Lence – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   17 października 2019 00:02

Kibice Re-Plastu Unii Oświęcim zebrali 4300 zł dla Leny Kożuch. Uczynili podczas niedzielnego meczu z KH Podhale Nowy Targ.

Podczas spotkania przeprowadzono zbiórkę na leczenie Leny. Około dwa tysięcy osób oglądało mecz i podarowało 4300 złotych. Relację z meczu można przeczytać w eFO pod linkiem ,,Do rzutów karnych zabrakło dwóch sekund – FOTO, FILM“.

,,Dziękujemy kibicom za frekwencję podczas poprzedniego meczu z Podhalem. Na trybunach zasiadło prawie 2000 osób. To rekord w tegorocznych rozgrywkach PHL. Jednocześnie dziękujemy za pomoc w zbiórce dla Leny Kożuch. Czapki z głów. Na kibiców Unii mogę zawsze liczyć”- powiedział Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu SA.

W 11 meczach Re-Plast Unia zdobyła 23 punkty. Jest wiceliderem, ale ma dwa mecze rozegrane więcej niż zespoły z miejsc trzy i cztery. W piątek biało-niebiescy zagrają z liderem – KH GKS Jastrzębie.

 

 

Kawałek Nieba

Lenkę Kożuch opieką objęła Fundacja „Kawałek Nieba”. Za jej pośrednictwem można wpłacać pieniądze na leczenie Lenki. Niestety, w przypadku rodziny Kożuchów ich kawałek nieba, czyli zdrowie córki, wiąże się z funduszami na jej leczenie. A to tanie nie będzie. Ostrożnie szacowana kwota to 200 tysięcy złotych. Ale z pewnością potrzeba będzie więcej.

By wesprzeć leczenie Lenki, a konkretnie usunięcie potwora, który ją zaatakował, można wpłacać dowolne kwoty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 tytułem „2349 pomoc dla Lenki Kożuch”. Bieżące informacje o stanie zdrowia Lenki można śledzić na profilu facebookowym @PomocDlaLenkiKozuch

Lenka jest po pierwszych chemiach

Pierwszą ledwo przeżyła. Podczas drugiej okazało się, że port, będący długotrwałym dostępem dożylnym do podawania leków, jest nieszczelny. To też naraziło dwulatkę na dodatkowe cierpienia. W niedzielę 3 listopada jest kolejne wydarzenie, na którym odbędzie się zbiórka dla Lenki Kożuch. Gwiazdami imprezy będzie zespół Baciary.

 

Zobacz również:

Góralskie Serce zagra dla Lenki Kożuch

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa