Jiří Šejba ,,Coś w drużynie trzeba zmienić. Albo mnie, albo zawodników”. Wypowiedzi z konferencji

1 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   4 listopada 2018

Prezentujemy wypowiedzi trenerów Unii Oświęcim i KH Energa Toruń na pomeczowej konferencji prasowej.

,,Zagraliśmy dobre spotkanie. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa po piątkowej  porażce. Przeciwnik również grał dobrze. My zrealizowaliśmy założenia taktyczne nałożone przed meczem i dlatego wygraliśmy. Dodatkowo bardzo dobrze spisywał się dzisiaj nasz bramkarz” – powiedział  Juryj Czuch, trener KH Energa Toruń.

,, Nasi zawodnicy zlekceważyli rywala. Nieźle grali z mocnymi zespolami, więc myśleli, że dzisiaj wygrana przyjdzie sama. Zagraliśmy słabo. Byliśmy zawsze daleko od krążka, więc zawodnik go posiadający często nie miał komu podać. W wielu sytuacjach byliśmy opóźnieni. Poza tym marnowaliśmy mnóstwo sytuacji. Jeśli nie trafia się do pustej bramki, to nie można myśleć o zwycięstwie. Tak się nie da grać. Ja ciągle próbuję uczyć naszych hokeistów jak postępować, by robić, to co chcemy i by nasze występy mogły się podobać. Jednak oni nie są mentalnie przygotowani do grania takich meczów, jak dziś. Coś w tej drużynie trzeba zmienić. Albo mnie, albo zawodników” – powiedział Jiří Šejba, trener KS Unia Oświęcim.

Komentarze
  • 4 listopada 2018 21:46

    kazimierz 01

    Przygotowanie mentalne zawodników Unii bardzo kiepskie. Przypomina mi się wypowiedź trenera Podhala po przegranej z Unią -” kiedy nie ma odpowiedniego nastawienia mentalnego to i brak jest przygotowania fizycznego” . Chłopaki z Unii muszą sobie poukładać w główkach, że daleko im jeszcze do gwiazdorów. Hokeiści z Torunia jeździli po lodzie szybko a Unici dostojnie.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa