Hokejowe Walentynki z Unią i eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   10 lutego 2020 20:01

W piątek 14 lutego są Walentynki. Tego dnia, podczas meczu hokeistów drużyny Re-Plast Unii Oświęcim będzie można komuś wyznać miłość.

Biało-niebiescy w dzień świętego Walentego o godzinie 18 zmierzą się z Comarch Cracovią, a zarząd klubu zaprasza osoby, które chciałyby w niecodzienny sposób oświadczyć się lub wyznać miłość drugiej osobie. Wystarczy na e-maila konkurs@faktyoswiecim.pl wysłać:

– swoje imię i nazwisko
– numer telefonu

W temacie wiadomości prosimy wpisać Walentynki z Unią, a kontakty przekażemy do klubu.

„Jeśli chciałbyś wyznać miłość drugiej osobie podczas meczu hokejowego, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami i zaskocz swoją drugą połówkę. Czekamy na Wasze zgłoszenia” – zachęca Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Na Wasze wiadomości czekamy do 12 lutego
Podczas meczu odbędzie się zbiórka zorganizowana przez Fundację Eko-Miasto. Fundusze fundacja ma przekazać na działania ekologiczne w Oświęcimiu. Bilety na ten mecz dostępne są już online na stronie JarmarkPodhalanski.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa