Hokejowe Ferie 2020

Jola Wodniak  |   Edukacja,Hokej  |   9 stycznia 2020 11:30

Szósty raz Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim zaprasza dzieci na oświęcimskie lodowisko, na zajęcia w ramach Hokejowych Ferii w Oświęcimiu.

Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców rozpoczynających swoją przygodę z hokejem

„Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu zajęć na tafli lodowej, zajęcia na sali gimnastycznej hali lodowej doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe” – mówi Katarzyna Kot, prezes UKH Unia Oświęcim.

Plan zajęć, 27-31 stycznia

– codziennie w godzinach 13.30-14.30 – zajęcia na lodzie,
– codziennie w godzinach 14.45-15.45 – zajęcia na sali gimnastycznej.

 

 

„Oferta Hokejowych Ferii corocznie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych, cieszymy się z obecności każdego aktywnego dziecka, które w czasie ferii zimowych wybiera aktywny wypoczynek razem z nami. Zachęcamy do udziału i zapraszamy na oświęcimskie lodowisko” – dodaje Katarzyna Kot.

Zgłoszenia

Rodzice chętnych dzieci powinni się zgłosić na adres e-mailowy ukh.unia@onet.eu wysyłając dane dziecka: imię i nazwisko, data urodzenia, pesel i adres zamieszkania. Dane osobowe potrzebne są do umowy ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, którym objęte zostaną dzieci podczas zajęć.

Liczba miejsc ograniczona

Udział w zajęciach na sali gimnastycznej i lodzie jest bezpłatny. Organizatorzy proszą, by na salę gimnastyczną przygotować dla dzieci strój i obuwie sportowe.

 

 

#Ferie2020

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa