Gwiazdy grały dla WOŚP. W listopadzie przyjadą do Oświęcimia – FILM

x-news / Agencja TVN  |   Hokej  |   19 stycznia 2020 10:38

Podczas sobotniej rywalizacji w Tychach dla WOŚP mierzyły się reprezentacja TVN 24 i Przyjaciele oraz Hokejowa Reprezentacja Artystów Polski.

Wszystko w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo całkowity dochód przekazany będzie na konto fundacji. Podczas meczu HRAP zebrał 22 tysiące złotych.

„Hokej to jest piękna gra. Lubię oglądać hokej i myślę, że ludzie, którzy przychodzą na mecze hokeja, nie takie amatorskie jak nasze, ale takie prawdziwe, lubią oglądać ten sport, bo to jest znakomita dyscyplina” – skomentował dziennikarz TVN 24 Robert Kantereit.

 

 

„Przyznam szczerze, że jak wychodzi się na lód to płeć przestaje mieć znaczenie. Może nie wyglądam, ale jestem obrońcą. Wierzcie mi, że obronę TVN będzie przejść bardzo trudno – skomentowała dziennikarka TVN Arleta Zalewska.

Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla TVN

„Możemy pomagać przez to co uwielbiamy, a myślę, że wszyscy tutaj hokej kochamy. W moim przypadku była to miłość od pierwszego wejrzenia – dodała Arleta Zalewska.

 

 

 

Za 10 miesięcy wystąpią w Oświęcimiu

Drużyna Hokejowej Reprezentacji Artystów Polski to stali bywalcy na oświęcimskim lodowisku. 21 listopada kolejny raz zagrają z zespołem Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Prawdziwymi zwycięzcami oświęcimskiego spotkania pomiędzy Małą Orkiestrą Wielkiej Pomocy a Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich jest szóstka chorych dzieciaków, którym podarowaliście przy okazji meczu 74.426 zł.

 

Zobacz również:

Siódmy mecz MOWP vs. HRAP dokładnie za rok

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa