Gra w przewagach była kluczowym elementem

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   22 stycznia 2020 23:23

Re-Plast Unia przegrała w Tychach z GKS 0:3. Lider zapewnił już sobie raczej pierwsze miejsce w tabeli po sezonie zasadniczym. Walka o niższe miejsca trwa.

W pierwszej tercji nie działo się wiele. W najlepszych sytuacjach w 4. minucie po strzale z bliska Koblara krążek zatrzymał się na słupku, a w 18. minucie Galoha nie przeniósł gumy nad leżącym bramkarzem.

Druga tercja obfitowała w kary. Goście przez łącznie pięć minut z rzędu grali w przewadze. W tym okresie zbytnio nie zagrozili bramce strzeżone przez Murraya. W 33. minucie przewagę wykorzystali za to gospodarze. Precyzyjnie z lewego bulika uderzył Rzeszutko

W 42. minucie GKS podwyższył prowadzenie podwyższył Witecki. Otrzymał podanie od kolegi z drużyny i uderzył zza bulika. W 59. minucie trener Re-Plastu Unii wycofał bramkarza. Szybko wykorzystał to rywal. Gumę w pustej siatce umieścił Witecki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa