Dzisiaj inauguracja sezonu hokejowego

0 Jola Wodniak  |   Hokej  |   14 września 2018

Dzisiaj o godzinie 18 inauguracja sezonu hokejowego. Zapraszamy na pierwszy mecz nowego sezonu hokejowego 2018/2019 na lodowisku w Oświęcimiu. Fakty Oświęcim są patronem medialnym drużyny.

“Pierwszym rywalem drużyny Unii Oświęcim będzie PGE Orlik Opole. Drużyna ze stolicy polskiej piosenki poprzedni sezon zakończyła na siódmym miejscu” – zaprasza na mecz mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A. – “Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym z pewnością emocji nie zabraknie”.

Bezpłatny karnet

W portalu Fakty Oświęcim można wygrać karnet an wszystkie mecze hokejowe. zapraszamy do działu KONKURSY.

Nowi hokeiści

Oświęcimscy kibice po raz pierwszy będą mogli zobaczyć najnowsze “nabytki” Unii. Mowa tu o słowackim napastniku Andreju Temarze, najlepszym zawodniku sezonu zasadniczego poprzedniego sezonu oraz Miloslavie Jachymie, obrońcy i zdobywcy Mistrzostwa Polski w sezonie 2017/2018 z drużyną GKS Tychy. Ten ostatni podpisał kontrakt zaledwie 3 dni temu i działacze robią wszystko by dopełnić wszelkich formalności by w dzisiejszym meczu “kolos” z Czeskich Budziejowic wystąpił w barwach Unii.

Prezentacja koszulek

“Zapraszamy na Chemików 4. Początek spotkania o godzinie 18. Kasy czynne od godz. 17. Bilety w cenie 13 złotych (normalny) i 9 złotych (ulgowy) są do nabycia w kasach” – mówi Paweł Kram – “Przed pierwszym gwizdkiem nastąpi prezentacja drużyny Unii oraz nowych koszulek”.

“Serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping biało-niebieskim” – dodaje Kram.

Przeczytaj również:

Trwa sprzedaż karnetów

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa