Dudas i Phillips opuścili Unię

Redakcja eFO  |   Hokej  |   16 października 2021 22:19

Jesse Dudas i Zackary Phillips nie są już zawodnikami Re-Plast Unii Oświęcim. Kontrakty z oboma zawodnikami zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Dudas trafił do Unii tuż przed rozpoczęciem sezonu

33-letni defensor w biało-niebieskich barwach rozegrał 9 meczów, w których zdobył 8 punktów za 2 bramki i 6 asyst. Zdecydowanie lepiej radził sobie w ofensywie niż w destrukcji. Z oświęcimskim klubem żegna się też Zackary Phillips. 28-letni Kanadyjczyk, który w poprzednim sezonie był jednym z najlepszych napastników w PHL, nie zaprezentował się w Oświęcimiu tak korzystnie, jak w ekipie JKH GKS-u Jastrzębie. W 9 meczach strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty.

„Taka decyzja została podjęta na wniosek sztabu szkoleniowego. Obaj zawodnicy nie spełnili pokładanych w nich nadziei i nie dali zespołowi takiej jakości, jakiej należy wymagać od kluczowych graczy.

Pomimo szczegółowo rozpisanego planu treningowego, zawodnicy nie poprawili też aspektów kondycyjnych, co wykazały przeprowadzone testy. Tymczasem pozostali gracze polepszyli swoje wyniki” – informuje zarząd klubu.

Szefostwo oświęcimskiego klubu pracuje nad tym, aby pozyskać wartościowych graczy, którzy ich zastąpią.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .