Druga porażka biało-niebieskich – FILM, FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   18 września 2021 12:04

Po porażce w Toruniu Re-Plast Unia Oświęcim przegrała u siebie 3:4 z Tauronem Podhale Nowy Targ.

W 8. minucie Bondaruk przedarł się środkiem i zagrał do Kolusza. Ten wymanewrował bramkarza i skierował krążek do siatki. W 13. minucie Tomasik wrzucił krążek przed bramkę.

Tam dotknął go Kapica, czym zmylił Saundersa

W 29. minucie Wishart zza bramki podał do zawodnika drużyny przeciwnej. Kapica pewnie skorzystał z prezentu i zdobył gola na 0:3. 48 sekund później S. Kowalówka podał zza bramki do Dudasa, który uderzył z klepy z prawego bulika mocno i precyzyjnie. Guma wpadła do bramki pod lewym spojeniem słupka z poprzeczką. W 33. minucie z bardzo dobrej strony pokazał się Oriechin. Przejechał z krążkiem ze skrzydła w środek boiska i oddał sprytny strzał z nadgarstka.

W 34. minucie przyjezdni podwyższyli prowadzenie. Bramkarz obronił strzał Neupauera, ale krążek przejął Kolusz i zdobył gola od zakrystii. W 53. minucie Skinnars zagrał z lewego skrzydła do Da Costy, a ten znalazł sposób na bramkarza.

 

 

Re-Plast Unia: Saunders – Wishart (2), Glenn (4); Skinnars, Rollin Carlsson, Phillips (2) – MacDonald, Dudas; Da Costa, Dziubiński, Themár – P. Noworyta, Bezuška; Oriechin, Krzemień, S. Kowalówka – M. Noworyta, Paszek; Sołtys, Trandin, Wanat. Trener: Tom Coolen.

Podhale: Polak – Sulka, Mrugała; Kolusz, Neupauer (2), Bondaruk – Szurowski (2), Wsół; F. Kapica, Bryniczka (2), Siuty – Tomasik, J. Michalski (2); W. Bochnak, Słowakiewicz, Wielkiewicz oraz Saroka, T. Kapica, Kamieniecki. Trener: Andriej Gusow.

 

 

Zobacz również:

Do zdobycia trening hokejowy

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .