Doświadczony i bramkostrzelny zawodnik w Re-Plaście Unii

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   30 czerwca 2020 00:31

Izraelczyk Eliezer Sherbatov to nowy zawodnik Re-Plastu Unii. To doświadczony i bramkostrzelny skrzydłowy z pochodzeniem rosyjskim.

Sherbatov ma 28 lat

Urodził się w Izraelu. Jako nastolatek grał w klubie HC Metula. Później wyjechał do Kanady, gdzie reprezentował barwy Laval-Bourassa Rousseau, Montreal Juniors i Baie-Comeau Drakkar.

Jak podaje Eliteprospects hokeista następnie swoje kroki skierował do Francji. Jego drużyną była Neuilly-sur-Marne. Z bardzo dobrej strony pokazał grając w klubach kazachskich. Był wyróżniającą się postacią i zdobywał sporą ilość goli dla HK Astana, Beibarysu Atyrau.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać zawodnika tej klasy. Wierzymy, że będzie on wzmocnieniem naszego zespołu. Liczymy na jego dynamikę i świetne umiejętności techniczne” – powiedział Mariusz Sibik, prezes TH Unia Oświęcim.

Świetnie prezentował się w poprzednim sezonie w Ertisie Pavlodar. W swoim CV ma  między innymi mistrzostwo Kazachstanu. Grał też w KHL w barwach Slovanu Bratysława i zaliczył epizody w lidze łotewskiej.

Jako junior i senior reprezentował Izrael między innymi podczas Mistrzostw Świata. Na nich również pokazywał swojej umiejętności strzeleckie i asystował przy golach.

Zawsze był wysoko w tych dwóch klasyfikacjach

Prawdopodobnie to czwarte i ostatnie wzmocnienie Re-Plastu Unii przed nowym sezonem.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .