Do zdobycia trening hokejowy

Jola Wodniak  |   Hokej  |   18 września 2021 10:37

Stowarzyszenie Pozytywni wystawiło na aukcję charytatywnącoś specjalnego dla miłośników, zapaleńców i zawodników hokeja na lodzie.

Będzie to trening dla amatorów hokeja
W sobotę 25 września na lodowisku w Oświęcimiu odbędzie się trening charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Janka Leśniaka, dwuletniego chłopca z Laskowej.
Jaś po urodzeniu dostał zawału środkowej tętnicy mózgu. Obecnie zmaga się z niedowładem lewej części ciała oraz niedosłuchem lewego ucha. Stowarzyszenie Pozytywni zbiera pieniądze na intensywną rehabilitację chłopca.
Zajęcia poprowadzą Waldek Klisiak Sławomir Wieloch (napastnicy) oraz Przemysław Odrobny w raz z ekipą Shemmy Goalie School (bramkarze). Przedmiotem aukcji jest udział w tym treningu.

Aby wziąć w nim udział należy mieć skończone 18 lat i posiadać kompletny sprzęt. Osoba, która wygra sama zdecyduję czy chce wejść na lód jako bramkarz, czy jako zawodnik.

„Trenerów przedstawiać nikomu nie trzeba, zapraszamy chętnego do aukcji i widzimy się z nim w sobotę 25 września w godzinach 16-17 do hali lodowej w Oświęcimiu” – zachęca do udziału w aukcji Witold Kuboszek, pomysłodawca treningu.

Do aukcji można przystąpić klikając w grafikę poniżej:

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .