Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Claurke Saunders nadal zawodnikiem Re-Plastu Unii
- Paweł Obstarczyk
- Hokej
- 9 kwietnia 2021
- 16:36
Reklama
Clarke Saunders, kanadyjski bramkarz Re-Plastu Unii, podpisał kontrakt na kolejny sezon. To z pewnością ucieszy wielu kibiców klubu z Oświęcimia.
Saunders gra w Re-Plaście Unii od sezonu 2019/2020. Łącznie rozegrał 80 spotkań ligowych, a w samym poprzednim 39 (dane Hokej. net).
Przypomnijmy, że wcześniej nowe kontrakty z klubem z Małopolski Zachodniej podpisali Teddy Da Costa, Alexei Trandin, Peter Bezuška, Miłosz Noworyta i Łukasz Krzemień.