Biało-niebiescy przygotowują się do sezonu

Redakcja FO  |   Hokej  |   13 maja 2020 07:17

Szefostwo Re-Plast Unii Oświęcim pracuje nad finalizacją kolejnych kontraktów, a zawodnicy rozpoczęli już przygotowania do sezonu. Na razie indywidualne.

W kwietniu zawodnicy otrzymali od trenera Nika Zupančiča indywidualne rozpiski treningowe. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to od wtorku biało-niebiescy będą trenować w dwóch sześcioosobowych grupach. Oczywiście na świeżym powietrzu i w zgodzie z obowiązującymi normami.

„W organizacji zajęć pomoże nam Albert Tumulik, który już w poprzednim sezonie był naszym trenerem kondycyjnym. Nasza współpraca wyglądała bardzo dobrze, a najlepiej świadczy o tym fakt, iż zawodnicy w trakcie rozgrywek nie nabawili się poważnych kontuzji” – powiedział Michal Fikrt, drugi trener Unii.

Z zespołem będą przygotowywać się głównie polscy zawodnicy oraz obcokrajowcy, którzy na czas pandemii zostali w Polsce. Są nimi słoweński defensor Klemen Pretnar i rosyjski środkowy Aleksiej Trandin.

Pozostali dołączą, gdy będzie to możliwe.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa