Bardzo udany weekend Unii – FILMY, FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   4 października 2021 09:07

W weekend Re-Plast Unia zagrała dwa mecze. W piątek wygrała 5:1 z GKS Tychy, a w niedzielę 4:1 z GKS Katowice.

W piątek biało-niebiescy grali na wyjeździe z GKS Tychy

Indywidualna akcja Galanta z 4. minuty dała prowadzenie gospodarzom. W 8. minucie przyjezdni wykorzystali okres gry w przewadze. Kowalówka przeniósł krążek z prawego skrzydła. Tam Dudas miał czas i miejsce na przymierzenie i oddanie dobrego strzału.

W 12. minucie zawodnicy zespołu z Oświęcimia bardzo dobrze zagrali w przewadze. Podania Kowalówki i Oriechina spowodowały, że Dziubiński nie miał trudnego zadania i strzelił z bliska na 1:2.W 38. minucie przyjezdni przeprowadzili kontrę.

 

 

Skinnars wymienił się podaniami z Carlssonem, a bramkarza pokonał ten drugi. W 42. minucie Skinnars zagrał do Wanata, który wygrał pojedynek o gumę  z rywalem i zaskoczył golkipera GKS sprytnym strzałem na lewy słupek. W 58. minucie Kowalówka bez żadnym problemów pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam.

W niedzielę Re-Plast Unia podejmowała u siebie GKS Katowice

W 5. minucie MacDonald wjechał z krążkiem na lewą stronę i po samodzielnej akcji otworzył wynik spotkania. W 9. minucie zza bramki zagrał Phillips, a mocnym i skutecznym strzałem klepy prowadzenie swojej drużyny podwyższył Wishart. W 15. minucie zaatakował GKS. Wanacki podał przed bramkę do Lehtonena, a ten wykończył akcję.

 

 

W 38. minucie Oriechin zaprezentował bardzo dobry strzał w samo okienko sprzed prawego bulika. W 44. minucie Wronka obsłużył świetnym podaniem z prawego skrzydła Hudsona.

Ten z bliska trafił na 3:2. W końcówce krążek do pustej bramki skierował Phillips.

 

 

Zobacz również:

Tak kibicowali oświęcimianie – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .