Amax wesprze oświęcimski hokej

Redakcja FO  |   Hokej  |   23 lipca 2020 07:52

Drużyna Re-Plast Unia Oświęcim ma kolejnego sponsora na nadchodzący sezon 2020/2021. Jest nim oświęcimska, rodzinna firma AMAX.

„Jesteśmy firmą, która chętnie wspiera wszystkie lokalne inicjatywy zarówno te charytatywne, jak i sportowe. Nie da się ukryć, że klimat w Oświęcimiu jest wyjątkowy. Miasto i jego mieszkańcy są pozytywne zakręceni na punkcie hokeja, a odzew medialny płynący z tej dyscypliny jest na pewno bardzo głośny” – powiedział Dariusz Kot, prezes firmy AMAX.

AMAX działa na rynku od 2003 roku

Świadczy usługi transportowe na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej, prowadzi hurtową sprzedaż paliw najwyższej jakości z bezpośrednią dostawą do klienta oraz zajmuje się sprzedaż zbiorników do magazynowania i dystrybucji paliw, wody i ścieków.

„Wcześniej wspieraliśmy Uczniowski Klub Hokejowy, a teraz postanowiliśmy rozszerzyć nasz sponsoring również o drużynę seniorską, która w poprzednim sezonie sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. Liczymy na owocną współpracę” – dodał Kot.

Logo AMAXu znajdzie się na tafli lodowiska, bandzie, stronie internetowej, portalach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych.

„Jest nam bardzo miło powitać w gronie naszych sponsorów nową firmę. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron” – powiedział Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

 

Zobacz również:

Biało-niebiescy w barwach biało-czerwonych

Garden Space sponsorem biało-niebieskich

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa