Aleš Ježek, czeski obrońca w Unii Oświęcim

0 Marcin Cichowski  |   Hokej  |   3 października 2018 23:11

Dzisiaj nowy kontrakt na sezon 2018/2019 z KS Unią Oświęcim podpisał 28-letni Aleš Ježek, czeski obrońca. W piątek zobaczymy go w akcji.

Ježek ostatnie trzy sezony spędził w słowackiej ekstralidze gdzie w barwach MSHK Żylina i HK Poprad rozegrał w sumie 150 meczów.  W jego aplikacji można odnaleźć także 13 spotkań w KHL.

“Wszystko wskazuje na to, że Ježek zadebiutuje w barwach biało niebieskich już w piątek. Rywalem oświęcimian będzie MKS Cracovia SSA. Unia po niezbyt udanym początku sezonu, zmierza na właściwy tor” – informuje Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

W miniony wtorek dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzce w Nowym Targu, gdzie po 65 minutach był wynik 0:0.

“Zapraszamy wszystkich na piątkowy pojedynek z Cracovią. Początek spotkania o godzinie 18. Kasy czynne od godz. 17. Sędzią głównym spotkania będzie Przemysław Kępa. Na liniach pomagać mu będą Grzegorz Cytawa i Maciej Byczkowski” – dodaje Kram.

Od piątku będą w sprzedaży nowe gadżetu klubowe. Będzie można nabyć między czapki, szaliki, kubki oraz zapachy samochodowe. Oczywiście wszystko w barwach biało-niebieskich.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa