600 tysięcy złotych dla biało-niebieskich

Jola Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   9 stycznia 2020 13:52

Hokejowa drużyna Re-Plast Unia Oświęcim otrzymała dofinansowanie z budżetu miasta Oświecim w wysokości 600 tysięcy złotych.

Umowę na promocję Oświęcimia w trwających rozgrywkach ligowych podpisali Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia i Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport S.A. 

Dotacja na rundę wiosenną rozgrywek wynosi 600 tysięcy złotych

„Hokej to marka naszego miasta. Wspieramy go od wielu lat i liczymy, że oświęcimska drużyna powalczy w tym sezonie o medale mistrzostw Polski” mówi Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia.

„Weszliśmy do finału Pucharu Polski, co była dużą niespodzianką. Plan został więc zrealizowany. Walczymy teraz o jak najlepszą pozycję w lidze, która pozwoli na dobre rozstawienie w play off” – mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport S.A.

Dodał też, że mecze biało-niebieskich mają największą oglądalność w telewizji. Gromadzą też dużą widownię na trybunach. 

„Kibicom należą się za to wielkie podziękowania” – dodaje Kram.

Hokeiści będą promować Oświęcim podczas meczów rozgrywek ekstraligowych.

„Herb miasta będzie między innymi na koszulkach zawodników, banerach reklamowych i materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej i portalach społecznościowych” – informuje Katarzyna Kwiecień, rzeczniczka prasowa oświęcimskiego magistratu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa