Złowił prawie ośmiokilogramową rybę – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   17 września 2019 14:00

Prawie ośmiokilogramową rybę złowił zwycięzca zawodów zorganizowanych przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Oświęcim Miasto.

Zawody, które miały uczcić 140 lat działalności koła wędkarskiego odbyły się na jeziorze Długim w Rajsku. Pasjonaci wędkarstwa mieli sześć godzin, żeby złowić więcej ryb niż rywale.

„Zwycięzca zawodów poszczycił się połowem ważącym prawie osiem kilogramów. Po komisyjnym ważeniu i zakończeniu zawodów wszystkie karpie i amury odzyskały wolność  wróciły jeziora” – relacjonuje Lech Chodacki z miesięcznika „Oświęcimska Gmina”.

Stali bywalcy twierdzili jednak, że tego dnia “ryby nie brały”. Przyczyn można się tylko domyślać – pełnia, wiatr albo skoki ciśnienia. W męskim gronie znalazła się pani Maria.

„Chociaż sama wędkuje, tego dnia nie stanęła do rywalizacji, a jedynie towarzyszyła mężowi” – dodaje Lech Chodacki.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa