Zielone światło dla sportu na świeżym powietrzu

Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe,Hokej,Piłka nożna,Siatkówka  |   15 kwietnia 2021 14:47

Podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski, minister zdrowia ogłosił, że od poniedziałku, 19 kwietnia  będą możliwe treningi.

Będzie jednak limit do 25 osób na obiekt

Tak więc od poniedziałku do treningów i współzawodnictwa mogą wrócić dzieci i młodzież. Warunkiem jest to, by zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu, a liczba uczestników zajęć nie przekraczała 25 osób.

Zawodowcy mogą trenować i rywalizować według wcześniejszych zasad. Dopuszczono też możliwość uprawiania sportu dla wszystkich na świeżym powietrzu. W tym wypadku również liczba korzystających z tych możliwości nie może przekroczyć 25 osób.

Do tej decyzji odnoszą się poszczególne związki sportowe.

Małopolski Związek Piłki Nożnej oświadczył, że decyzje o ewentualnym wznowieniu rozgrywek seniorskich i sposobu ich realizacji podejmie po tym, jak rząd opublikuje stosowne rozporządzenie.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .